Nastavljaju se odlasci iz redova Šibenika. Najnoviji je onaj napadača Ivana Božića, koji je s narančastima raskinuo ugovor koji je trajao do sljedećeg ljeta. 28-godišnji Vinkovčanin u Šibenik je stigao prije dvije sezone iz redova Celja i bio važan kotačić narančastih u prošlosezonskom plasmanu narančastih u HNL.
Tijekom dvije sezone, za narančaste je odigrao 64 susreta i postigao 15 pogodaka. Osim Šibenika, igrao je za Celje, Dinamo, Rudeš i Lokomotivu. Prošle je sezone u izboru čitatelja našeg portala ponio i nagradu za najboljeg sportaša grada Šibenika. Bole, Hvala na svemu i sretno u nastavku karijere.

Foto: Slobodan Sandić/Arhiva

