Ožujsko kavez liga u Bilicama, od sljedećeg tjedna donosi dvoboje osmine finala. Jučer su odigrane četiri utakmice playoffa u kojem smo doznali putnike u osminu finala. Plasman u osminu finala su izborili: Raiders, CB IN, Krtolin i BSG Team.
Ožujsko kavez liga playoff:
Raiders-Bilice 3:3 (3:2 nakon penala)
M. Vukičević, R. Đaković, N. Rak; M. Slavica x2, M. Ćaleta
NRV-CB IN 1:3
B. Sulje; I. Rodić x2, A. Lemac
Krtolin-Votka i To 6:3
M. Lučev x3, M. Vlašić x2, I. Mijatović; Š. Kartelo x2, J. Dujić
BSG TEAM-Lagatori 3:1
A. Ćuklin x2, L. Gović; J. Relja

U ponedjeljak se sastaju BSG Team i Raiders te CB IN i Krtolin koji će se boriti za plasman u četvrtfinale.

