Teo Macura srebrni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske

0
460

I plivačka sezona došla je do samog kraja, a prva postaja bila je Split, gdje je proteklog vikenda održano Regionalno prvenstvo Hrvatske. Prvi na redu bili su malci, koji su nastupili na Plivatonu regije 1, odnosno regionalnom prvenstvu za početnike. Natjecanje je bilo namijenjeno plivačicama i plivačima 2014. godište i mlađe, a sudjelovalo je 12 klubova iz Dalmacije.

Na natjecanju je sudjelovalo i 17 plivačica i plivača PK Šibenik koji su bili u pratnji trenerica Danire i Antonije. Nastupili su: Leona Pešić, Tereza Labaš, Laura Ljepava, Freja Petrović, Reo Macura, Petar Načev, Matej Vukičević, David Slavica, Petar Načev, Duje Papak, Jakov Izrael Dunkić, Jakov Tabula, Franko Zeljak, Marko Nimac, Nikša Mimica, David Morić, Vice Mikulandra i Šimun Ujaković.

Program natjecanja se sastojao od 4 pojedinačne i dvije štafetne discipline. Najbolji rezultat od šibenskih plivača je ostvario Teo Macura. On je u disciplini 50 leptir osvojio srebro. Izdvajamo još i štafetu 4×50 mješovito u sastavu Vukičević, Načev, Macura i Slavica koja je osvojila peto mjesto. Čestitke iz kluba idu i Franku Zeljku kojem je ovo bio prvi službeno natjecanje.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime