FOTO: Karatistima Šibenika 15 medalja i titula najboljeg na Karlovac Open 2024

0
739
Karate klub Šibenik

Današnjim nastupom na 19. izdanju natjecanja KARLOVAC OPEN 2024. karataši iz Miminca započeli su uspješnu sezonu. Članovi Karate kluba „Šibenikʺ vratili su se s natjecanja bogatiji za čak 15 medalja! U Gradu na četiri Rijeke natjecalo se 50 klubova iz 4 države. Osvojivši 15 medalja, postali su najuspješniji klub turnira u disciplini kata.

Zlatom su se okitili Luka Benko, Nikola Lalić, Ena Milišić, Tea Tucak i Anthony Miljak. Srebro su donijeli kući Luka Benko, Nikola Lalić, Anthony Miljak, Tomislava Ivanda i Nuša Ukić, dok su po dvije medalje brončanoga sjaja pripale Roku Šuperbi i Gabrijeli Ivandi, a jedna Tei Tucak.

Treneri David i Zoran Zoričić naglašavaju kako su djeca na put krenula vrlo motivirana, željna novih izazova i da su vrlo odgovorno pristupili natjecanju, a to je onda dalo i rezultate. Ovo im je natjecanje sigurno vjetar u leđa pa od njih i ove sezone očekujemo puno dobrih rezultata.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime