Sinoćnjom pobjedom nad Plamen Požegom 83:66, košarkašice Šibenika polusezonu su zaključile s omjerom 8:3, pa na zimsku stanku odlaze s trećeg mjesta, iza vodeće Trešnjevke 11:0 i drugoplasirane Raguse 10:1.
Nakon utakmice, igračica gostujuće ekipe, Lea Miletić za naš je portal izjavila:
Prvo bih čestitala Šibeniku na fair playu i super igri, svaka čast. Zabile su puno otvorenih šuteva, pokazale su i dominaciju vanjskih igrača ispod koša. Možda smo mogle parirati u jednom dijelu utakmice, ali čim su se one odvojile, mi više nismo imali način da se vratimo u utakmicu. Možda, nažalost i naš pristup nije bio dovoljno dobar, ali moramo ovu situaciju popraviti i okrenuti se novoj utakmici protiv Zagreba u kupu i izboriti Final Four kupa.

Foto: ŠI-sport

