Brkić: Ove sezone očekujemo iskorak, pobjeda protiv Juga bi nam bila veliki poticaj

0
785

Sutrašnjim dvobojem protiv Juga, za vaterpolistice Viktorije kreće nova sezona PH. Nakon jučerašnje najave s igračicom Marcelom Lovrić Caparin, novu sezonu za šibenski klub nam je najavio i trener Viktorije, Edi Brkić:

Raspoloženje uoči starta nove sezone je zadovoljavajuće. U odnosu na prošlu sezonu stigle su nam Ana Desnica, Karla Ružić, te Karla Domazet, dok je Ana Goreta otišla na studij u Švedsku, te ce participirati ovisno o mogućnostima. S ovim curama i curama koje su igrale prošlu sezonu očekujemo jedan mali iskorak.

Foto: ŠI-sport

Mladost i Jadran su i ove godine nedodirljivi, dok nama ostalima ostaje borba za što bolju poziciju. U prvom kolu nas u domaćoj utakmici čeka Jug, s kojim smo ove sezone u kupu odigrali neriješeno, te izgubili nakon izvođenja peteraca. Očekujem jednu tešku i neizvjesnu utakmicu, a pobjeda bi nam sigurno dala poticaj za nastavak sezone i borbu za što bolju poziciju.

Dvoboj Viktorije i Juga se igra sutra s početkom od 15:30 h.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime