Diego Sekulić je novi igrač HNK Šibenik!

0
1726

Diego Sekulić je novi stari igrač HNK Šibenik. 20-godišnji šibenski napadač u klub sa Šubićevca se vraća nakon kratke avantura u talijanskom petoligašu Giorgioneu, za kojeg je upisao jedan nastup.

U Italiju je stigao iz redova Šibenika u kojem je proveo prvi dio sezone, a nakon odlaska gotovo svih igrača i on je bio jedan od njih koji je napustio klub. No nostalgija i ljubav prema narančastima je ipak bila jača, pa će Diego biti od velike pomoći treneru Alispahiću u proljetnom dijelu sezone.

Kako doznajemo, prema talijanskom klubu je plaćena odšteta od 700 eura, koja je omogućila Diegu da ponovno zaigra na Šubićevcu, što mu je bila i jedina opcija, jer u jednoj sezoni ne bi mogao igrati za tri kluba. Diego će debi imati u sljedećem kolu, kada Šibenik gostuje u Unešiću kod vodeće Zagore.

Foto: HNK Šibenik

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime