Anđela Ban: Prekrasan je osjećaj predstavljati svoj grad na ovakvom turniru

0
1332

Uz Anamariu Kisić, sjajan dojam na turniru u Poljskoj je ostavila još jedna članica U-13 ekipe KA Anđa Jelavić, Anđela Ban. 12-godišnja šibenska košarkašica u pet susreta je postigla 31 poen, a po valorizaciji je bila najbolja igračica u tom uzrastu s učinkom od 64, što joj je donijelo i uvrštenje u All Star turnira.

Nakon povratka u svoj Šibenik, za naš je portal izjavila:

Prekrasan je osjećaj predstavljati klub i svoj grad na velikom međunarodnom turniru u Poljskoj. Sa užitkom smo odigrali svih 5 utakmica, dali smo sve od sebe i sretni se vratili s brončanom medaljom oko vrata. Turnir je bio kvalitetan i to je bilo veliko igračko iskustvo za nas. Ponosna sam i na svoju pojedinačnu nagradu koju ne bi mogla ostvariti bez svojih suigračica i trenerica.

Foto: Košarkaška Akademija Anđa Jelavić

Osim nje, što se valorizacije tiče, u top osam igračica se nalaze još dvije suigračice, Nika Nalis i Sara Raos. Nalis je imala 50, a Raos 38.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime