Turnir je podijeljen u dva dijela, onaj glavni koji je podijeljen u osam skupina, među kojima su Bilice i Knin, dok je preostalih sedam klubova raspoređeno u pozivni dio koji se sastoji od 17 klubova.
U nastavku, donosimo najavu za MNK Bilice s Josipom Bačelićem:
Protivnici na prvenstvu Hrvatske su dosta ozbiljni, posljednjih godina su na završnicama prvenstva natjecanja. Sigurno nije lagana skupina, mi imamo ambiciju ne kao prijašnjih godina, jer nas dosta igrača nedostaje zbog ozljeda odnosno privatnih obveza, a motivacije i želje neće nedostajati. Idemo probati ostvariti što bolji rezultat, imperativ nemamo, ali imamo želju koju želimo pokazati. Što se tiče protivnika, ozbiljni su i nisu lagani. Puno će ovisiti o nama i našem mentalnom sklopu, spremni jesmo i očekujem maksimum pa ćemo vidjeti za koliko dovoljno.

Foto: ŠI-sport
Bilice se kao što smo rekli nalaze u glavnom dijelu turnira, u skupini E, zajedno s NK Zagorcem(Krapina) i NK Karlovac 1919. Prvi dvoboj na rasporedu je sutra od 21:30 h protiv Zagorca iz Krapine, dok je dvoboj s Karlovcom u subotu od 11:30 h.

