Nakon što su proteklog tjedna predstavili svoje prvo pojačanje za novu sezonu, iz redova Crnice dolazi vijest o odlasku ponajboljeg igrača prošle sezone. Naime, 22-godišnji Bruno Žilić karijeru nastavlja u redovima omiškog Olmissuma. Žilić je u Crnicu došao 2019. godine i ukupno je postigao 26 pogodaka. Prošle sezone odigrao je 17 susreta i postigao osam pogodaka.


