Nakon teškog poraza u Makarskoj u prošlom kolu, pred malonogometašima Crnice sutra je novi domaći dvoboj. U jednom od tri derbija ovog kola, momčad Saše Subotića će na Baldekinu dočekati Dinamo.
Crnica je porazom u Makarskoj pala na sedmo mjesto s 15 bodova, dok je Dinamo trenutno drugi s 25 bodova, jednim manje od vodeće Rijeke. Prvi ovosezonski susret odigran u Zagrebu je završio pobjedom Dinama 5:0.
Uoči sutrašnjeg susreta, Luka Celić za naš je portal izjavio:
Nakon teškog poraza u Makarskoj, dočekujemo Futsal Dinamo na Baldekinu. Mislim da se s pobjedom na domaćem terenu moramo odužiti sami sebi kao klubu i naravno publici koja se vratila na Baldekin. Stoga pozivam sve ljubitelje futsala ovaj petak u 18:30 na Baldekin.

Foto: MNK Crnica
Dvoboj Crnice i Dinama se igra sutra s početkom od 18:30 h.

