Pred nogometašima Šibenika sutra je zaostali dvoboj protiv Neretve u sklopu 3. kola 3. NL jug. Momčad Marina Oršulića u ovaj dvoboj ulazi nakon prvog poraza u sezoni, Neretvanac je na Šubićevcu slavio u subotu s minimalnih 1:0.
S druge strane, Neretva u ovaj susret ulazi u nizu od dvije uzastopne pobjede, za vikend su pobijedili dubrovački GOŠK s 3:2, a kolo prije Zagoru s 3:1. Uoči ovog dvoboja, Šibenik je deveti s osam bodova, dok je Neretva jedanaesta s sedam bodova.
Dvoboj protiv Neretve nam je najavio Stipe Crljen:
Očekuje nas gostovanje u Neretvi oni su doma čvrsta ekipa to su većinom domaći dečki tako da će biti jako zanimljiva utakmica. Mi se obaziremo samo na nas i gledamo samo nas. Tako da u Neretvu idemo se potući i uzet bodove da ispravimo ono od prošlog kola.

Foto: Milan Balaban
Dvoboj Neretve i Šibenika se igra sutra s početkom od 15:30 h na stadionu uz Vagu.

