Crljen: U Neretvu se idemo potući i uzeti bodove za kiks iz prošlog kola

0
760

Pred nogometašima Šibenika sutra je zaostali dvoboj protiv Neretve u sklopu 3. kola 3. NL jug. Momčad Marina Oršulića u ovaj dvoboj ulazi nakon prvog poraza u sezoni, Neretvanac je na Šubićevcu slavio u subotu s minimalnih 1:0.

S druge strane, Neretva u ovaj susret ulazi u nizu od dvije uzastopne pobjede, za vikend su pobijedili dubrovački GOŠK s 3:2, a kolo prije Zagoru s 3:1. Uoči ovog dvoboja, Šibenik je deveti s osam bodova, dok je Neretva jedanaesta s sedam bodova.

Dvoboj protiv Neretve nam je najavio Stipe Crljen:

Očekuje nas gostovanje u Neretvi oni su doma čvrsta ekipa to su većinom domaći dečki tako da će biti jako zanimljiva utakmica. Mi se obaziremo samo na nas i gledamo samo nas. Tako da u Neretvu idemo se potući i uzet bodove da ispravimo ono od prošlog kola.

Foto: Milan Balaban

Dvoboj Neretve i Šibenika se igra sutra s početkom od 15:30 h na stadionu uz Vagu.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime