Ovog vikenda u Primorskom Dolcu će se odigrati 1. kolo drugog turnira Jedinstvene predkadetske lige. Nakon pobjede nad Trešnjevkom, plasman na spomenuto natjecanje je izborila i KA Anđa Jelavić.
Šibenčankama će prvi protivnik biti dubrovačka Ragusa u petak od 18:00 h, potom će u subotu igrati protiv Albatrosa, s kojom su se već susrele na prvenstvu Dalmacije, a u nedjelju od 14:00 h protiv Crikvenice.
Uskoro ćemo najaviti nastup na prvom turniru s trenericom Tihanom Jurić i igračicom Anamarijom Kisić.

Foto: KA Anđa Jelavić

