JPKL: Ovog vikenda prvo kolo, KA Anđa Jelavić slijede tri dvoboja

0
567

Ovog vikenda u Primorskom Dolcu će se odigrati 1. kolo drugog turnira Jedinstvene predkadetske lige. Nakon pobjede nad Trešnjevkom, plasman na spomenuto natjecanje je izborila i KA Anđa Jelavić.

Šibenčankama će prvi protivnik biti dubrovačka Ragusa u petak od 18:00 h, potom će u subotu igrati protiv Albatrosa, s kojom su se već susrele na prvenstvu Dalmacije, a u nedjelju od 14:00 h protiv Crikvenice.

Uskoro ćemo najaviti nastup na prvom turniru s trenericom Tihanom Jurić i igračicom Anamarijom Kisić.

Foto: KA Anđa Jelavić

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime