Juniori prekinuli crni niz, Sekulić najbolji strijelac lige

0
419

Juniori Šibenika upisali su važnu pobjedu u borbi za opstanak. U dvoboju 26. kola 1. NL za juniore na svom su Šubićevcu s 3:1 pobijedili ekipu Kustošije. Nakon prvog dijela, Šibenik je imao minimalnu prednost preko Sekulića u 43. minuti. U nastavku, šibenski napadač u 57. minuti prednost povećava Kulušić, a tri minute kasnije Sekulić svojim drugim pogotkom podiže prednost na 3:0. Bio mu je to 17. ovosezonski zgoditak s kojim je izbio na vrh ljestvice najboljih strijelaca. Gosti su do kraja uspjeli tek smanjiti u 85. minuti Škrinjarića.

Ovom pobjedom Šibenik je stigao do 24 boda u sezoni i vratio se na 14. poziciju s dva boda više i utakmicom više od Dugopolja. Upravo će oni biti sljedeći protivnik Vastićevim momcima u borbi za opstanak. Šibenik bi pobjedom u tom susretu riješio sve dileme oko ostanka u ligi.

HNK Šibenik: Mišević, Mihaljević, Morrison, Sopić, Baturina, Morić, Sekulić, Mučić, Grbelja, Šalić, Kulušić

Još su igrali: Čeko, Grando, Nakić Alfirević, Šalov

NK Kustošija: Božinović, Osrečki, Bulić, Tkalčević, Lukačević, Vračar, Peroš, Riabets, Tolić, Glasnović, Hodak

Još su igrali: Krstulović, Nijon, Škrinjarić, Kapuđija, Zajec, Jurić