U sportskoj dvorani u Gospinom Polju večeras je na rasporedu prva utakmica finala Premijer ženske lige, između Raguse i Trešnjevke. Bit će to repriza prošlogodišnjeg izdanja, u kojoj je dubrovački sastav nakon pet utakmica odnio naslov.
U ligaškom dijelu sezone, Dubrovčanke su završile kao prve, Trešnjevka kao druga, a u međusobnim susretima ove sezone, Trešnjevka je u Zagrebu slavila 54:51, dok su Dubrovčanke u Gospinom Polju bile puno uvjerljivije 67:58, što im je osiguralo prvo mjesto. U polufinalu je Ragusa s 2:0 bila bolja od Šibenika, Trešnjevka preokretom 2:1 protiv Zagreba.
Utakmica u Gospinom Polju se igra večeras od 19:00 h. Boje zagrebačkog sastava brane četiri Šibenčanke: Franka Ćuklin, Lena Bilić, Lori Zlatoper i Nika Rodek.

Foto: Marin Sušić/HKS

