U Kninu je jučer održano prvenstvo Hrvatske u petanqui u muškim pojedincima. U Kninu je nastupalo 14 igrača iz pet različitih klubova, a nakon grupne faze dva najbolja iz svake skupine su izborili plasman u završnicu među osam najboljih.
U napetim završnim dvobojima, član šibenskog Dalmatina, Krešimir Ivančević je osvojio drugo mjesto, dok je dvojac PK KG Šibenik, Dobroslav Zeljak i Ante Vranjković završio kao treći.

Foto: Krešimir Ivančević/Privatan album

