Izbornik ženske vaterpolo reprezentacije do 15 godina Višeslav Sarić objavio je konačan popis od 15 igračica za Europsko prvenstvo u Zagrebu. Kao što smo sam već obavijestili, dvije igračice šibenske Viktorie bile su na priprema reprezentacije u Varaždinu. Riječ je o Hani Mijat i Nori Prelević koje će biti dio reprezentacije u Zagrebu. Prvenstvo počinje 24. lipnja i trajat će do 30. lipnja. Hrvatska je u skupini s Italijom, Mađarskom i Srbijom.


