Dvadeset dana je prošlo od posljednjeg kola juniorskog prvenstva Hrvatske, gdje su narančasti slavljem protiv Istre na Šubićevcu 2:0 potvrdili ostanak u ligi i sljedeće sezone. Velike promjene spremaju se u juniorskoj ekipi Šibenika, koja će u dosta promijenjenom sastavu početkom srpnja krenuti u pripreme za novu sezonu. Narančaste napuštaju Diego Sekulić, Ivan Mučić, Josip Baturina, Ivan Goreta.
Sekulić i Mučić koji su članovi seniorske ekipe, očekuje posudba najvjerojatnije u drugom rangu hrvatskog nogometa. Ivan Goreta i prije samog kraja sezone je napustio klub, za njega su se raspitivali i neki prvoligaši. Nepoznat je i status trenera Ivice Vastića, koji je odradio odličan posao nakon preuzimanja klupe narančastih. Uskoro se očekuje i potvrda Marka Kartela, kao novog voditelja škole nogometa kluba sa Šubićevca.


