Roko Milošević do zlata, šibenska štafeta dvaput na postolju

0
36

Protekle subote na splitskom bazenu Poljud, održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske za početnice, na kojem je Plivački klub Šibenik nastupio s 20 plivačica i plivača. Ukupno je nastupilo 140 plivačica i plivača u konkurenciji iz 10 dalmatinskih klubova.

Šibenski su plivači osvojili četiri pojedinačne i dvije štafetne medalje. Roko Milošević je osvojio zlato u disciplini 50 leptir, dok je brončani bio u disciplinama 50 slobodno i 50 leđno. U ženskoj konkurenciji, Laura Ljepava je osvojila srebro u disciplini 50 leptir.

Najviše veselja priredila je ženska štafeta koja se dva puta našla na postolju. U disciplinama 4×50 slobodno i 4×50 mješovito, šibenske plivačice su osvojile brončane medalje. Štafeta je plivala u sastavu: Laura Ljepava, Tereza Labaš, Anuška Rogulj i Rita Stipaničev.

Foto: Plivački klub Šibenik

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime