Sabioni: Cilj nam je odigrati dobru utakmicu i izaći zadovoljni iz nje

0
485

Pred vaterpolistima Solarisa sutra je domaći dvoboj protiv Juga u 8. kolu prvenstva Hrvatske. Sunčani su drugi dio sezone otvorili porazima od favoriziranih Jadrana i Mladosti te Juga u Eurocupu, a sada slijedi njihov novi međusobni susret u prvenstvu Hrvatske.

Solaris u ovaj dvoboj ulazi s sedme pozicije s šest bodova, dok su Jugaši nakon poraza od Primorja pali na drugo mjesto s 18 bodova. Uoči sutrašnje utakmice, trener Bruno Sabioni za naš je portal najavio dvoboj:

Nakon europskog izazova u Euro Kupu, za dva dana nas ponovno očekuje domaći ispit protiv Juga, ovoga puta u sklopu Prvenstva Hrvatske. Posljednju utakmicu protiv Juga detaljno smo analizirali. Jasno smo vidjeli gdje smo griješili, ali i gdje imamo prostora za napredak. Upravo na tim segmentima radili smo kroz ovaj tjedan i vjerujemo da ćemo to u subotu pokazati u bazenu.

Foto: VK Solaris

Subotnja utakmica važna nam je iz dva razloga. Prvi je da od samog početka uđemo čvrsto, koncentrirano i s energijom kakvu smo pokazivali tijekom cijelog tjedna na treninzima. Drugi je da nam ovaj susret bude potvrda svega dobrog iz utakmice u Gružu, gdje smo tijekom svih 32 minute bili u egalu. Želimo pokazati da kod kuće možemo biti još čvršći, odlučniji i konkretniji. Bez obzira na konačan rezultat, cilj nam je izaći iz utakmice zadovoljni, svjesni da smo dali svoj maksimum i odigrali na razini koju od sebe očekujemo.

Dvoboj Solarisa i Juga se igra sutra s početkom od 18:00 h na bazenu u Crnici.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime