Sardinija kup: Hrvatska pobijedila Grčku

0
198

U drugom susretu na Sardinija kupu, vaterpolisti Hrvatske jučer su došli do prve pobjede, pobijedivši reprezentaciju Grčke 8:7.

Objema reprezentacijama pripale su po dvije četvrtine, Hrvatska je nakon osam minuta imala prednost od tri pogotka razlike, da bi Grčka do poluvremena smanjila zaostatak na minus jedan. U nastavku Grci dolaze do preokreta, pa uoči posljednje dionice, ima minimalnu prednost, no Hrvatska u posljednjoj četvrtini s četiri postignuta pogotka i tri primljena, dolazi do pobjede.

Kod naših, Marinić Kragić je postigao tri pogotka, Lazić dva, Burić, Joković i Bukić po jednog. Nikolaidis i Skoumpakis sa po dva pogotka bili su najučinkovitiji kod Grka. Našu reprezentaciju danas od 20:45 h očekuje posljednji susret na turniru, protiv domaćina Italije.