Sedmim pogotkom u sezoni Diega Sekulića juniori Šibenika došli su do druge prvenstvene pobjede u prvenstvu. Ključni trenutak utakmice kao što smo prenijeli u prethodnoj objavi dogodio se u 49. minuti kada je Kulušić s desne strane izveo slobodan udarac, a Sekulić je loptu dočekao u šesnaestercu i pogodio za 1:0.
Nakon utakmice za naš je portal izjavio:
Utakmica je bila jako zahtjevna fizički zbog vrućine, teško je bilo trčati na terenu. Sve u svemu bili smo jako kompaktni i organizirani. Belupo je jako čvrsta i dobra ekipa ali na našu sreću smo uzeli 3 boda također i iduću utakmicu idemo po 3 boda.

Prvenstvo se nastavlja za 14 dana, a Šibenik će na Šubićevcu dočekati Rijeku.

