U drugom susretu 4. kola 1B lige jug, odbojkašice ŽOK Šibenik upisale su još jedan poraz, treći uzastopni. U sportskoj dvorani na Meterizama, puni plijen uzela je ekipa Makarske, pobijedivši 0:3 u setovima. Po setovima je bilo 22:25, 20:25 i 16:25. Šibenčanke su trećim porazom u nizu pale na desetu poziciju, a u slučaju pobjede Župe Dubrovačke u Kaštelima, past će na pretposljednju poziciju. U sljedećem kolu Šibenčanke očekuje gostovanje kod ekipe Gusara.


