Šibenski nogometaš i član Varaždina, Domagoj Begonja, vratio se u svoj klub nakon što je proljetni dio sezone odradio u viceprvaku Sesvetama, no očekuje ga nova posudba. 21-godišnji lijevi bek novu će sezonu odraditi u Kustošiji, koja će igrati 1. NL.
Prošle je sezone odigrao 15 susreta za Sesvećane u kojima se nije upisivao u strijelce. Karijeru je započeo u juniorima Hajduka, od 2020. do 2024. godine kada je po prvi put otišao u Kustošiju, gdje je proveo godinu dana, nakon što je prešao u Varaždin, a potom i na posudbu u već spomenute Sesvete.

Foto: Sportnews.hr

