Pred malonogometašima Crnice sutra je posljednji susret ligaškog dijela sezone u SS HMNL. Nakon poraza od Aurelije, ali i plasmana u playoff, momčad Saše Subotića sutra gostuje u Zagrebu kod vodećeg Futsal Dinama.
Uoči posljednjih 40 minuta, Crnica u playoff ulazi kao sedma ekipa lige s 18 bodova, dok je Dinamo trenutno vodeći s 37 bodova, dva manje od drugoplasiranog Olmissuma. Upravo će netko od te dvije ekipe kao drugoplasirani igrati protiv Crnice u četvrtfinalu. Prvi ovosezonski susret na Baldekinu u 9. kolu je završio pobjedom Dinama 1:6.
Sutrašnji susret najavio nam je Ivan Škugor:
Zadnja utakmica regularnog dijela i dobar uvod u toliko priželjkivani playoff koji smo osigurali usprkos porazu prošlo kolo.
Čeka nas možda najteži izazov, Dinamo u Zagrebu. Idemo dati sve od sebe, potpuno rasterećeni i naravno pokušati pobijediti.

Foto: MNK Crnica
Uskoro najave s trenerima Sašom Subotićem i Matijom Đulvatom.

