Zagrebačka Mladost, naših Andrije Bašića i Luke Bukića stigla je na korak do naslova prvaka Hrvatske. U sinoćnjoj drugoj utakmici finalne serije, Žapci su na splitskom Zvončacu s 12:17 svladali Jadran, našeg Jure Marelje i tom pobjedom poveli 2:0.
Po četvrtinama je bilo 3:3, 4:5, 4:3 i 1:6. Zagrebački sastav do pobjede je predvodio Radulović s pet pogodaka, Bukić, Lazić i Vrlić su postigli po dva pogotka, Bašić, Biljaka i Lončar po jedan.
Kod Jadrana, Butić je bio najbolji igrač utakmice s šest pogodaka, Matković je postigao dva, Pejković, Ćurković, Berehulak i Fatović po jedan. Treća utakmica igra se u četvrtak s početkom od 18:30 h.

Foto: VK Jadran Split

