Brajković & Božić: Imamo još četiri prepreke koje ćemo savladati i vratiti klub gdje mu je mjesto

0
282

Slavljem protiv Jaruna 2:0, nogometaši Šibenika stigli su do desete uzastopne pobjede i barem do sutra preuzeli lidersku poziciju u Supersport 1. NL. Nakon mučenja u prvom poluvremenu, narančasti su u nastavku preko Brajkovića i Božića stigli do nova važna tri boda u lovu na prvu ligu sljedeće sezone.

Nakon utakmice Bruno Brajković i Ivan Božić za naš su portal izjavili:

Odigrali smo dobru utakmicu protiv čvrstog Jaruna. Znali smo koliko su čvrsta i organizirana ekipa i da imaju svoje kvalitete. Naravno da imamo svaku utakmicu dozu opreza ali, znamo koliko možemo i svjesni smo koju kvalitetu ova ekipa ima. 10 pobjeda u nizu nije mala stvar, a ova ekipa je to ostvarila. Plan nam je bio krenuti od prve minute, ali falilo nam je malo konkretnosti u završnici. Drugo poluvrijeme mislim da smo dominirali i zasluženo slavili. Odigrali smo čvrsto i odgovorno i nismo dali Jarunu da uspostavi svoju igru. Hvala svim navijačima koji su danas došli navijat za svoj klub. Imamo još 4 prepreke koje ćemo zajedno savladat i vratit klub tamo gdje pripada.

Brajkoviću je ovo bio prvijenac u narančastom dresu, dok je Božiću ovo bio 11. pogodak u sezoni s kojim se izjednačio sa Josipom Majićem.