GOŠK-ovi kobni za Vodice i Zagoru, pogodak Fuština

0
152

U 27. kolu 3. NL, nogometaši Vodica jučer su na svojim Račicama poraženi od GOŠK-a iz Dubrovnika 1:3. Strijelac jedinog pogotka za Vodičane je bio Luka Fuštin u 77. minuti. Gosti su sva tri pogotka postigli u prvom dijelu, poveli su preko Kušara u drugoj minuti, potom je zabio Delevski u 17′, a treći pogodak gostima je donio Obradović u 37. minuti.

Zagora je nakon domaćeg poraza od Zadra, remizirala 1:1 na gostovanju kod GOŠK-a iz Kaštela. Gabrić je u četvrtoj minuti doveo Unešićane u vodstvo, no šest minuta kasnije Bučić je postavio konačan rezultat.

Nakon 27. kola, Zagora je druga sa 60 bodova, četiri manje od vodećeg Zadra, dok su Vodice desete s 33 boda. U sljedećem kolu, Zagora će dočekati Omiš, dok Vodice gostuju kod Hrvatskog Viteza.