Još jedna standardna igračica iz prošle sezone, nastavlja suradnju sa Šibenikom. Nakon Strize, Milković i Dragović, s narančastima je novi ugovor potpisala i Mia Vukšić. 25-godišnja šibenska košarkašica i hrvatska reprezentativka na Baldekin se vratila prošle sezone, nakon što je četiri sezone provela u Americi igrajući za Kansas City i San Francisco.
U sezoni iza nas, za Šibenik je odigrala 15 susreta, gdje je u prosjeku igrala 32 minute, ubacivala 12 poena uz skok i asistenciju.

Foto: ŠI-sport

