U Mostaru je sinoć završeno izdanje Mostar futsal turnira, u organizaciji malonogometaša Rijeke, Luke Sutona, inače velikog prijatelja našeg portala. Posljednja večer turnira, donijela je finalni dvoboj, kao i onaj za treće mjesto.
U dvoboju za treće mjesto, ekipa Eltoma je s 8:3 svladala Nevestinje, po tri pogotka su postigli Kordić i Marić, jednog Šikalo i Lasić, dok su za Nevesinje pogađali Pudar, Jurković i Kovačević.
Finale je ponudilo dvoboj ekipe Ramskog Sira i Arene Sport Centar Daleka Obala, koja je slavila s 3:2. Dvostruki strijelac je bio Marinović te jednom Radmilović, dok su na drugoj strani pogađali Sekulić i Ćorluka. Boje pobjedničke ekipe je branio šibenski malonogometaš i novi član Crnice, Franco Jelovčić.


