Šibenski tandem bez kluba: Živković i Petković napustili Posušje

0
74

Ante Živković i Vinko Petković više nisu igrači Posušja. Šibenskom napadačkom tandemu je istekao ugovor s klubom s Mokrog Dolca, koji je u posljednjem kolu BIH Premijer lige, porazom od Borca ispao iz prvoligaškog društva.

33-godišnji Živković iza sebe ima bogatu igračku karijeru, koju je započeo u Šibeniku, a igrao je još za Toronto Croatiu, Novigrad, Dugopolje, Aluminij, Umraniyespor, Radnik Bijeljinu, Borac, Kukesi, Hebar, Chindiu i Posušje.

Kao i Živković, Petković iza sebe ima dosta klubova. Karijeru je započeo u Šibeniku, a igrao je još za Zagoru, Zadar, Hrvatski Dragovoljac, Istru, Osijek, Goricu, Rudeš i već spomenuto Posušje. Zajedno su za Posušje odigrali 44 susreta i postigli četiri pogotka. S obzirom da u Šibeniku kreće novi klub, možemo li ih očekivati u novom klubu, ostaje za vidjeti.

Foto: HŠK Posušje

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime