U nedjelju se u Križevcima, okupila ženska U-14 reprezentacija koja je krenula s završnim dijelom uoči nastupa na Slovenia Ballu. Reprezentacija koju vodi naša Anđa Jelavić, na pripremama će biti do nedjelje.
Na pripremama se nalaze i dvije šibenske košarkašice, Anđela Ban i Anamaria Kisić. Tijekom sedmodnevnih priprema, naša najmlađa reprezentacija će odigrati i prijateljske dvoboje protiv Mađarske u petak i subotu u gostima.
Ovogodišnje izdanje Slovenia Balla u ženskoj konkurenciji će se održati od 05. do 09. kolovoza.

Foto: ŠI-sport

