Mlađi juniori Solarisa svladali splitski Jadran

0
155

Mlađi juniori vaterpolo kluba Solaris nastavljaju sa sjajnim izdanjima u domaćem prvenstvu. Nakon uspješno odrađene riječke turneje prošlog vikenda, danas su na bazenu u Crnici svladali splitski Jadran 14:12.

Dječaci trenera Šiška, na poluvremenu su imali vodstvo 7:5, da bi splitska ekipa u trećoj četvrtini susreta stigla do izjednačenja, bilo je 8:8. U posljednjoj dionici igrao se gol za gol, a Solaris do pobjede stiže u posljednjim sekundama preko Škugora za konačnih 14:12.

Solaris su do pobjede predvodili Vito Di Liddo i Šimun Škugor sa po četiri pogotka, Vigo Brkić je dodao tri, Patrik Kundid, Toni Marinčić i Andrija Bujas po jedan. Kod gostiju po tri su pogotka postigli Burazin, Mladineo i Domazet.

U posljednjem kolu, Solaris će sutra igrati protiv dubrovačkog Juga.