Hrvači Šibenika nastupali na tri turnira, kući se vraćaju s osam medalja

0
907

U protekla dva tjedna šibenski hrvači nastupili su na tri jaka turnira – Prvenstvu države u slobodnom stilu za starije dječake, međunarodnom turniru Herkul open te Međunarodnoj ligi za kadete sa kojih su se vratili sa 8 medalja.

Na međunarodnom turniru Herkul open u Zagrebu nastupilo je čak 350 hrvača i hrvačica iz 6 država i čak 26 klubova. U vrlo jakoj konkurenciji šibenski hrvači su ostvarili odličan rezultat. Ivan Shapovalov osvojio je srebro dok su Ana Lucija Višnjić, Marta Mateja Višnjić, Lucija Erceg te Roko Malenica osvojili broncu. Jan Slavica, Filip Nakić i Šimun Grabovac su izgubili u borbi za broncu. Na natjecanju su nastupili i Lara Kuvač te Marko Perišić.

Na Međunarodnoj ligi za kadete održanoj u subotu u Zagrebu za naš klub je nastupio Luka Batinica te osvojio broncu. Na Državnom prvenstvu za starije dječake u slobodnom stilu, održanom prošli vikend u Petrinji, Bartul Polić je osvojio srebro dok je Luka Batinica izborio broncu. Na prvenstvu su još nastupili i Leon Čogelja, Emil Rupić, Jakov Bulat i Pere Barišić.

 

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime