Nakon dovođenja Cassemira i Franca Jelovčića, malonogometaši Crnice jučer su predstavili i svoje treće pojačanje za novu sezonu. Redove momčadi Saše Subotića je pojačao dosadašnji pivot Futsal Dinama, Patrik Pasariček.
Poslije potpisa za Crnicu, za naš je portal izjavio:
Do suradnje sa Crnicom je došlo vrlo brzo, nazvao me gospodin Kulušić i predstavio mi plan i program kluba za nadolazeću sezonu. Klub želi rasti i ima velike ambicije te se meni to odmah svidjelo i privuklo me te smo sve dogovorili u kratkom roku.
Od nove sezone očekujem prije svega da budemo svi zdravi i spremni te da napornim radom pokusamo napraviti što bolje rezultate. Mislim da imamo jako dobru ekipu koja može pomrsiti račune svakome i koja može iduće sezone otići daleko.

Foto: Futsal klub Crnica

