Poslije teško izborene pobjede na petercima nad Valisom, pred vaterpolistima Solarisa ovog je vikenda prvi teži ispit u Regionalnoj vaterpolo ligi. U 8. kolu, momčad Denisa Seferovića putuje u Beograd na gostovanje kod vodeće ekipe lige, Novog Beograda.
Uoči ovog kola, Beograđani su prvi s maksimalnih 20 bodova, Solaris je šest s 10. U posljednja dva međusobna susreta, oba su otišla na stranu srpske ekipe, bilo je 14:8 i 23:10, oba puta u Crnici.
Dvoboj Novog Beograda i Solarisa igra se u subotu od 20:30 h na bazenu 11. april.

Foto: VK Solaris

