Vaterpolistice Viktorije jučerašnjom su pobjedom 11:5 osigurale plasman u polufinale prvenstva Hrvatske, a Šibenčanke će vrlo izgledno završiti kao četvrte, te igrati za broncu s dubrovačkim Jugašicama.
U šestoj pobjedi ekipe Edija Brkića, posljednji pogodak na susretu je postigla 11-godišnja Lucia Šupe, kojoj je to bio seniorski prvijenac u kapici Viktorije.

Foto: ŽVK Viktoria

