Zlato i srebro Anđele Brocić obilježili nastup Šibenik Dalmacije u Verbaniji

0
86

Članice Gimnastičkog kluba Šibenik Dalmacija zaključile su sezonu odličnim nastupom na međunarodnom natjecanju u talijanskoj Verbaniji, na kojem je sudjelovalo oko 250 natjecateljica. Šibenčanke su ostvarile zapažene rezultate i još jednom potvrdile svoj kvalitetan rad i napredak.

Najuspješnija je bila seniorka Anđela Brocić, koja je osvojila zlatnu medalju u vježbi s čunjevima te srebro u vježbi s obručem, potvrdivši izvrsnu formu na kraju sezone.

Do odličja su stigle i ostale predstavnice: Nađa Lacmanović osvojila je broncu s loptom, dok je u vježbi s obručem bila šesta. Ana Grozdanić također je osvojila broncu s čunjevima, a zauzela je četvrto mjesto s loptom. Roza Milošević osvojila je brončanu medalju s čunjevima te bila peta u vježbi s obručem.

Vrlo dobre nastupe ostvarile su i ostale natjecateljice. Lucija Tare bila je peta s loptom i deveta s obručem, Sunčica Vlašić četvrta s loptom i šesta s obručem, Karla Osmić peta s loptom i sedma s obručem, dok je Saša Veligdenski zauzela četvrto mjesto s čunjevima i osmo s obručem.

Ovi rezultati potvrđuju predan rad, trud i talent gimnastičarki te njihovih trenera. Sezona je zaključena s puno uspjeha, a pred sportašicama je sada zasluženi odmor i pripreme za nove izazove.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime