Šibenik pobjedom nad Omblom otvorio drugi dio sezone

0
129

Malonogometaši Šibenika pobjedom su započeli drugi dio sezone. U 12. kolu 2. HMNL na svom su Baldekinu svladali dubrovačku Omblu rezultatom 7:4. Povela je Ombla u 4. minuti preko Bogdanovića, Šibenik je izjednačio u 12. minuti preko Almeide. U 13. minuti Šibenik prvi put vodi, strijelac je bio Mario Žumberac. Gosti uzvraćaju tri minute kasnije preko Vlahušića. Šibenik je na poluvrijeme ipak otišao s prednošću, strijelac je bio Prgomet.

U nastavku, Ombla ponovno dolazi do izjednačenja, strijelac za 3:3 bio je Prkačin. Prgomet je svojim drugim pogotkom u 25. minuti doveo narančaste u još jedno vodstvo, da bi potom preko Almeide i Žumberca Šibenik otišao na 6:3. Prednost je uspio smanjiti Franković, da bi konačnih 7:4 postavio Monteiro.

MNK Šibenik 1983: Milišić, Žumberac, Cinotti, Ćorluka, Prgomet, Badrov, Mrndže, Pražen, Monteiro, Škugor, Kosor, Knez, Jurković, Almeida

MNK Ombla: Urban, Kovačević, Drašković, I. Vlahušić, Mikulandra, Bogdanović, Prkačin, F. Vlahušić, Franković, Sentić, Peškura, Glavinić