Karataši iz Miminca, članovi Karate kluba „Šibenik,” zaslužni su što vikend završavaju lijepim vijestima.
Danas, 14.4.2024. su se vratili iz Ivanje Reke gdje su, u pratnji svojih trenera Davida i Zorana Zoričića, nastupili na Kupu Hrvatske. Natjecanje je organizirao Hrvatski karate savez što govori koliko je to ozbiljno i veliko natjecanje na kojemu nastupaju samo najbolji. Ono je ujedno i kvalifikacijski turnir za Balkansko prvenstvo u Istanbulu.
Boje svoga kluba predstavljalo je devet natjecatelja. Broncu su oko vrata stavili Ivan Krvavica u pojedinačnoj kategoriji i djevojčice u ekipnom nastupu (Ena Milišić, Petra Živković, Nuša Ukić i Tea Tucak) dok su dječaci u ekipnom nastupu osvojili srebro (Ivan Krvavica, Roko Šuperba, Nikola Lalić, Franko Bručić).
U klubu ne kriju zadovoljstvo postignutim rezultatima. Discipliniranost i marljiv rad čak i preko školskih praznika polučili su željene rezultate. S novim tjednom okreću se novim izazovima i novom natjecanju. Ne sumnjamo kako će nas ponovno razveseliti novim uspjesima!


