Kolega & Majić: Nezgodno gostovanje i zaslužena naša pobjeda

0
242

Slavljem 1:3 kod BSK-a, nogometaši Šibenika došli su do osme uzastopne, ukupno 18 u prvenstvu kojom su se vratili na dva boda zaostatka u odnosu na Zrinski. Nakon prvog dijela, narančasti su imali pogodak prednosti, a početkom drugog dijela, momčad Maria Carevića i igrača više. Mučili su se cijelo vrijeme, da bi Ivan Delić u 88. minuti nedugo nakon ulaska pogotkom za 1:3 riješio susret.

Nakon utakmice Toni Kolega i Josip Majić za naš su portal izjavili:

Uvijek nezgodno gostovanje u Bijelom brdu ali mi igramo puno bolje u gostima ovu polusezonu. Sretan sam zbog gola ali jedini cilj su 3 boda. Nama je svaka utakmica finale i vjerujem da ova momčad može dobiti svaku utakmicu do kraja.

Još jedna teška gostujuća utakmica, zabili smo rani gol i kasnije su se domaćini otvorili, dali nam više prostora. Trebali smo ranije u drugom poluvremenu otići na dva, tri gola prednosti i mirno privesti utakmicu kraju, jer smo imali šanse. Na kraju mislim zaslužena naša pobjeda i nova tri boda.