Kisić: Hvala organizatorima na pozivu i trenericama što su nas dobro pripremile

0
1050

Kao jedina šibenska ekipa na međunarodnom turniru u Poljskoj, U-13 ekipa KA Anđa Jelavić je ostvarila sjajan rezultat, osvojivši treće mjesto. Mlada ekipa turnir je zaključila s tri pobjede i dva poraza.

Jedna od igračica koja je ostavila dobar dojam je bila Anamaria Kisić. 12-godišnja košarkašica, u pet susreta je postigla 38 poena. Dan nakon osvojene bronce, za naš je portal izjavila:

Za početak bih se zahvalila organizatorima božićnog turnira u Poljskoj i na pozivu da kao jedina šibenska ekipa sudjelujemo na njemu. Isto tako bih se zahvalila našim trenericama što su se odazvale i dobro nas pripremile. Turnir je bio izrazito neizvjestan s puno dobrih i iskusnih ekipa. Bilo je to jedno lijepo i nezaboravno iskustvo koje će nam puno pomoći za budućnost, kao i za nastavak U-13 prvenstva Dalmacije. Želim se zahvaliti i svojim suigračicama na uloženom trudu kako bi osvojili zasluženu medalju. Za kraj, jedno veliko hvala ŠI-sportu i njihovim čitateljima, što nas prate te se nadam da će nas nastaviti pratiti i u budućnosti.

Foto: Košarkaška akademija Anđa Jelavić

 

 

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime