Bajić: Veselim se završnici kupa Hrvatske, drago mi je da je to u Šibeniku

0
455

U drugom dijelu najave drugog polufinalnog dvoboja vaterpolo kupa Hrvatske između Juga i Mladosti, donosimo najavu s trenerom zagrebačke ekipe, Zoranom Bajićem. Zagrepčani na završnicu dolaze kao glavni kandidat za osvajanje, a što o tome kaže strateg Žabaca, pročitajte u nastavku.

Silno se veselimo utakmicama Final Foura, drago mi je da je to u Šibeniku. Između ostalog, drago mi je da je sudionik i Solaris. Očekujem zahtjevna i teška polufinala, mislim da sve četiri ekipe u toj jednoj utakmici imaju svoje šanse i može tražiti mogućnost prolaska. Veselim de danima vaterpola, mislim da će svi zaljubljenici u ovaj sport doći na svoje. To će biti prava poslastica, sve te utakmice koje ćemo imati priliku vidjeti i sudjelovati u njima. Naše polufinale s Jugom će biti teško, oni su spoj mladosti i iskustva, respektabilna ekipa vođena sjajnim trenerom i kolegom Kobeščakom. 

Foto: HAVK Mladost

Imaju nekolicinu odličnih individualaca, vrhunskih igrača i veterana, kompletnih ličnosti. Sigurno će napraviti sve da nas pobjede, a isto tako i mi. Nadam se dobrim igrama i rezultatima, kao favoriti ne treba nešto posebno izdvajati. Mislim da tu mogli biti Jadran, Jug i mi, nadamo se da ćemo biti pravi u polufinalu i onda napasti finalista, na osnovu dosadašnjih igara i rezultata pokazanih. Želim svima dobre utakmice, dobro gledanje vrhunskog vaterpola i neka pobijedi bolji.

 

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime