2. HBL: Solaris prekinuo crni niz, sezonu zaključili pobjedom nad Rupljem

0
333

Drugi šibenski klub, BK Solaris pobjedom je zaključio sezonu. Nakon tri uzastopna poraza, Šibenčani su u posljednjem 18. kolu s 16:8 iz lige ispratili ekipu Ruplja. Solaris je ovom pobjedom završio kao četvrti u prvenstvu.

U pojedincima, Ivan Sladić je s 13:5 pobijedio Matu Čulinu, dok je Šime Prtenjača u bližanju i izbijanju u krug remizirao s Antom Vidakom, bilo je 22:22. U paru klasično, Duje Živković i Marko Skejo su s 9:7 pobijedili Dušana Gavrana i Marka Vidaka, a u trojci su Željko Živković, Joso Bašić i Goran Vukšić remizirali 7:7 s Filipom Bocom, Nediljkom Rogićem, Zoranom Jurlinom.

U brzinskom izbijanju, Duje Živković je imao 34 od 44, a Mate Čulina 28 od 42. Živković je bio uspješan i u preciznom izbijanju gdje je s 14:8 pobijedio Antu Vidaka, a Šime Prtenjača je s 16:25 poražen od Dušana Gavrana. U brzinskim štafetama, Ivan Sladić i Željko Živković su imali 19 od 40, gostujući dvojac Filip Boca i Mate Čulina 26 od 48.

U pojedinačno klasično, Šime Prtenjača je s 12:11 pobijedio Antu Vidaka, potom su Duje Živković i Ivan Sladić s 13:6 pobijedili Dušana Gavrana i Ivana Rogića, a Željko Živković i Goran Vukšić s 13:4, Marka Vidaka i Filipa Bocu. Posljednji treći par pripao je gostima, Mate Čulina i Zoran Jurlina su s 13:4 svladali Marka Skeju i Josu Bašića.

Foto: ŠI-sport

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime