Hana Mijat: Vjerujemo u sebe i idemo po pobjedu

0
639

Uvjerljivom pobjedom protiv Srbije sinoć u Zagrebu, vaterpolistice Hrvatske do 15 godina završile su grupnu fazu natjecanja na Europskom prvenstvu, koju su okončale na trećem mjestu s jednom pobjedom i dva poraza. Kao trećeplasirana ekipa nisu uspjele izboriti direktan plasman u četvrtfinale, pa će svoj put među osam najboljih ekipa tražiti preko osmine finala. Tamo ih čeka reprezentacije Češke, koja je u svojoj skupini završili također kao treća sa četiri boda.

Večerašnji susret sa Češkom najavila nam je Hana Mijat:

Raspoloženje je puno bolje i atmosfera je opuštenija. Sve smo nasmijane i vesele. Čehinje su dobra reprezentacija, ne smijemo podcjenjivati nikoga. Očigledno je, po plasmanu, da su među boljima u skupini C. Borit ćemo se kao i jučer i idemo po pobjedu. Jako nam je važna utakmica za prolazak u 8 najboljih. Vjerujemo u sebe i idemo po pobjedu.

Dvoboj Hrvatske i Češke igra se večeras od 19:00 h.

 

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime