Šibenka potpisala novog Amerikanca

0
576

Nakon Đorđa Topolovića i Luke Babića, Šibenka je dogovorila i treće pojačanje za novu sezonu. Momčad Damira Milačića pojačat će Michael Brown. Amerikanac stiže sa sveučilišta Mount Olive za kojeg je prošle sezone upisao 31 nastup, na parketu igrao 31 minutu u prosjeku i ubacivao 23 poena po utakmici. Njihov član bio je od 2018. godine, a igra na poziciji razigravača.

 

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime