Teška situacija i dalje je na Šubićevcu. Uz sve nedaće seniorske ekipe kojoj kasnu plaće već mjesecima, od jučer je krenuo štrajk ostalih djelatnika u klubu, zbog kojih omladinske selekcije kluba sa Šubićevca nemaju treninge.
U trenažnom su procesu tek juniori, pioniri i kadeti, ali i to je po skraćenom terminu, kako doznajemo iz kluba. Dokle će trajati ovakva situacija, ostaje za vidjeti, a vremena je sve manje.


