Nakon odlaska Španjolca, Gonzala Galana, još jedan odlazak bilježi šibenski malonogometni prvoligaš Crnica. Redove momčadi Saše Subotića je napustio Brazilac Igor Dos Santos Rocha.
23-godišnji Igor, u Crnicu je stigao u siječnju ove godine, te je tijekom drugog dijela sezone odigrao 15 susreta i postigao jedan pogodak. Igor će karijeru nastaviti u brazilskom prvoligašu Parani.

Foto: MNK Crnica
Kako nam je Dario Kulušić za portal rekao, s obzirom da imamo dva stranca izvan EU(Nairtona i Tomića) odlučili smo se zahvaliti Igoru, a rastanak je bio korektan. Hvala mu na svemu i želimo mu puno sreće u nastavku karijere. Što se tiče dolazaka novih igrača, u pregovorima smo s jednim, pa ćemo vidjeti hoće li se transfer ostvariti.

