Tis Open: Loreta Mandić, Katja Mandić i Anđela Živković na pobjedničkim postoljima

0
426

U Dugom Selu, ovog je vikenda održano 4. izdanje stolnoteniskog turnira “Tis Open” na kojem je sudjelovao i STK Šibenik. Prvog dana turnira, najbolji rezultat je ostvarila Loreta Mandić, koja je osvojila treće mjesto u uzrastu mlađih juniorki.

Jučer, drugog dana turnira, najbolje rezultate su ostvarile Katja Mandić i Anđela Živković, koje su osvojile druga mjesta, u uzrastima najmlađih kadetkinja i kadetkinja.

Foto: Stolnoteniski klub Šibenik

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime