U Dugom Selu, ovog je vikenda održano 4. izdanje stolnoteniskog turnira “Tis Open” na kojem je sudjelovao i STK Šibenik. Prvog dana turnira, najbolji rezultat je ostvarila Loreta Mandić, koja je osvojila treće mjesto u uzrastu mlađih juniorki.
Jučer, drugog dana turnira, najbolje rezultate su ostvarile Katja Mandić i Anđela Živković, koje su osvojile druga mjesta, u uzrastima najmlađih kadetkinja i kadetkinja.

Foto: Stolnoteniski klub Šibenik

